Jiří Ščerbakov - Ptáci a ovoce

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Joff 05. Olištováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

103051. Ptáci a ovoce
Dražba ukončena:01.10.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč