Olej na plátně, 49x98 cm. Signováno vlevo dole Salajka J. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1933-2008
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.