Jiří Salajka - Běžec

Litografie 2/60, 16x12 cm. Signováno vpravo dole tužkou Salajka J. 80. Rám, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
84832. Běžec
Dražba ukončena:09.10.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo