Jiří Říha - Zátiší

Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo nahoře Jiří Říha 64. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

32548. Zátiší
Dražba ukončena:30.05.2019 18:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.05.2019 9:37:20 627
500 Kč 01.05.2019 19:19:13 831