Jiří Prokop - Sloni

Akryl na plátně, 120x120 cm. Signováno vpravo dole Prokop. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
121376. Sloni
Dražba ukončena:29.08.2024 20:44:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč