Jiří Prokop - Dream of a Nymph

Akryl na plátně, 170x110 cm. Signováno vpravo dole Prokop. Nerámováno.

Nejdelší strana: 170 cm

vydraženo velký formát
116783. Dream of a Nymph
Dražba ukončena:12.06.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč