Jiří Pařík - Konvolut 3 grafických listů II.

Kresby, od 45x61 cm do 26x35 cm. Všechny signovány Jiří Pařík. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mimo kresebnou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1930 - 1999
Malíř, kreslíř, karikaturista. Od mládí se věnoval kresbě, zajímal se o sochařskou tvorbu, později převážil zájem o ilustraci a karikaturu. Spolupracoval s redakcemi kulturních novin a časopisů. Své stylizované kresby často zpracovával v cykly.

61262. Konvolut 3 grafických listů II.
Dražba ukončena:14.07.2021 20:44:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč