Jiří Nikolovský - Ranní směna

Akvarel, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Nikolovský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1921 – ?
Malíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě u profesorů Přenosila, Plátka a Haupta a malbu skla v Jablonci n. Nisou. Specializuje se na malbu na skle.

94459. Ranní směna
Dražba ukončena:07.05.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč