Jiří Nikolovský - Motiv v Poreči

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Nikolovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 – ?
Malíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě u profesorů Přenosila, Plátka a Haupta a malbu skla v Jablonci n. Nisou. Specializuje se na malbu na skle.

89336. Motiv v Poreči
Zbývá:2 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 25.01.2023 18:54:58 6965