Jiří Motl - Konvolut 19 kreseb

Kresby od 42x30 cm do 98x64 cm. Většina signována.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1950
Výtvarník, malíř, autor knižních ilustrací.

93357. Konvolut 19 kreseb
Dražba ukončena:09.04.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.04.2023 17:47:43 12518