Jiří Mocek - Ulice

Olej na plátně, 40x51 cm. Signováno vpravo dole Mocek 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

81240. Ulice
Dražba ukončena:28.07.2022 20:30:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč