Jiří Mocek - Řecká noc I.

Olej na plátně, 33x36 cm. Signováno vpravo dole Mocek 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

78018. Řecká noc I.
Dražba ukončena:22.05.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč