Jiří Mocek - Ráno (modelka)

Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Mocek. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

125374. Ráno (modelka)
Dražba ukončena:31.10.2024 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč