Jiří Mocek - Paleta

Olej na desce, 38x65 cm. Signováno Jiří Mocek 95. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

vydraženo top
80207. Paleta
Dražba ukončena:26.06.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.06.2022 20:08:23 1217
1 000 Kč 26.06.2022 9:45:33 10579