Jiří Mocek - Něco je nad námi

Olej na plátně, 35x20 cm. Signováno vpravo dole Mocek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

29877. Něco je nad námi
Dražba ukončena:28.03.2019 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč