Jiří Mocek - Louže II

Olej a kombinovaná technika na plátně, 25x35 cm. Signováno vzadu Mocek 89. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

86422. Louže II
Dražba ukončena:01.12.2022 20:42:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč