Jiří Mocek - Dívka ve stínu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Mocek 09. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

29881. Dívka ve stínu
Dražba ukončena:28.03.2019 20:58:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč