Jiří Mocek - Bazén II (Jako ryba ve vodě)

Olej na plátně, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Mocek. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

128728. Bazén II (Jako ryba ve vodě)
Zbývá:6 dnů, 17 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:24:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč