Jiří Krejčí

308240. U potoka

popis: Olej na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole J. Krejčí. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1977
Malíř, grafik a ilustrátor. Žák M. Švabinského a V. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 10.04.2021 20:06:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč