Olej na kartonu, 46x64 cm. Signováno vlevo dole Krejčí. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 - 1977 Malíř, grafik a ilustrátor. Žák M. Švabinského a V. Bukovace. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč