Jiří Jarolím - Orbit

Akryl na kartonu, 70x53 cm. Signováno vzadu Jiří Jarolím. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

117700. Orbit
Dražba ukončena:16.06.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.06.2024 16:25:50 11023