Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x84 cm. Signováno vpravo dole Georg Jilovsky. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Signatura částečně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.