Jiří (Georg)  Jílovský - Vodní nádrž v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x84 cm. Signováno vpravo dole Georg Jilovsky. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Signatura částečně poškozena.

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

62393. Vodní nádrž v krajině
Dražba ukončena:28.07.2021 21:07:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč