Jiří (Georg)  Jílovský - Venkovský dům

Olej na kartonu, 35x25 cm. Signováno vlevo dole George Jílovský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

22598. Venkovský dům
Dražba ukončena:27.09.2018 18:26:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč