Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Jílovský. Rám. Pozn.: Rodina současné majitelky získala dílo přímo od autora.
o autorovi: 1884 - 1958 Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.