Jiří (Georg)  Jílovský - Leopold Heller

Lept, 25x19 cm. Signováno v tisku Georg Jilovsky 1914. Signováno vpravo dole tužkou Georg Jilovsky. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz pochází z pozůstalosti po Jiřím (Geogu) Jílovském. Jedná se o portrét dědečka autora.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

93432. Leopold Heller
Dražba ukončena:09.04.2023 21:23:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč