Jiří Anderle

59322. Velká Fortuna

popis: Lept, 59x45 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Anderle. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Listů v modré variaci bylo vytištěno pouze 15ks. Grafika pochází z roku 1966.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 000 Kč