Jiří Anderle - Vanitas

Suchá jehla + mezotinta, 94x63 cm. Signováno vpravo dole Jiří Anderle 1983. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Poškozeno - grafika je nalepena na papíře.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

46024. Vanitas
Dražba ukončena:10.06.2020 21:45:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč