Jiří Anderle - Šest pohledů

Kombinovaná technika-tisk, 19x15 cm. Signováno dole uprostřed s věnováním Jiří Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

46985. Šest pohledů
Dražba ukončena:15.07.2020 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč