Jiří Anderle - Ritrato di dama (Beatrice d' Este)

Lept, 13x8 cm, Signováno dole uprostřed tužkou Anderle. Číslováno 7/200. Volný list.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: P.F. 1994 signováno prezidentem Škodaexportu.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

125355. Ritrato di dama (Beatrice d' Este)
Dražba ukončena:31.10.2024 21:34:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč