Jiří Anderle - Princezna d'Autriche

Kolorovaný lept, 16x33 cm. Signováno vpravo dole Jiří Anderle. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen, většinou mimo tiskovou plochu.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

26359. Princezna d'Autriche
Dražba ukončena:16.01.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč