Jiří Anderle - Pour féliciter

Nejdelší strana: 53 cm

Lept, 15/91, 25x24 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

76719. Pour féliciter
Dražba ukončena:12.05.2022 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč