Jiří Anderle - Portrét v čase

Lept, 15x11 cm. Signováno dole uprostřed Anderle. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta i papír poškozené.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

20505. Portrét v čase
Dražba ukončena:31.05.2018 19:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč