Jiří Anderle - Maškary

Lept 54/100, 66x49 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Anderle. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

vydraženo top
83151. Maškary
Dražba ukončena:14.09.2022 21:40:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč