Jiří Anderle - Malá hra pro 23 lidí

Kolorovaný lept 10x15 cm, Signován dole uprostřed Andrle 66/70 Rám, pasparta, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

117677. Malá hra pro 23 lidí
Dražba ukončena:16.06.2024 20:24:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč