Jiří Anderle - Les adieux

Lept, 49x33 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Anderle 1985. Číslováno 1/1. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

64333. Les adieux
Dražba ukončena:15.09.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč