Jiří Anderle - Jak se máme dívat na duhu

Litografie, 26,5x18,5 cm, signováno vlevo dole Jiří Anderle, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

8078. Jak se máme dívat na duhu
Dražba ukončena:22.02.2017 19:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč