Jiří Anderle - El ladit z cyklu Kamasutra

Lept, 52/70, 63x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

306253. El ladit z cyklu Kamasutra
Dražba ukončena:28.09.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč