Jiří Anderle - Abstraktní kompozice

Litografie 89/100, 37x27 cm, signováno dole uprostřed Anderle, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

15645. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:25.01.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč