Jiří Anderle - 345-6

Lept s kresbou, 35x23 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

64228. 345-6
Dražba ukončena:15.09.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč