Jiří Anderle

64228. 345-6

popis: Lept s kresbou, 35x23 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

dražba ukončena: 15.09.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč