Jiří Anderle - Pokus o přiblížení

Litografie, 52x63 cm, signováno dole uprostřed Anderle 79, rám, zaskleno.

1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

3560. Pokus o přiblížení
Dražba ukončena:27.01.2016 20:04:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč