Jiří Anderle - Motýlek, z cyklu "I Musici"

Lept, 49x33 cm, signováno vpravo dole Jiří Anderle, datováno 1988, pasparta, zaskleno.

1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silkovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

2129. Motýlek, z cyklu "I Musici"
Dražba ukončena:26.03.2015 21:54:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč