Jiří Anderle - Bach z cyklu i Musici

Kolorovaný lept 1/1, 49 x 32 cm, rámováno pod sklem, signováno dole uprostřed a datováno 1988.

Pozn.: na rámu drobné oděrky.

266. Bach z cyklu i Musici
Dražba ukončena:28.02.2013 22:25:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč

3 600 Kč 28.02.2013 22:06:51 94
3 500 Kč 09.02.2013 9:40:39 58