Jindřich Stehlík - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1905 – 1991

87389. Z Vysočiny
Dražba ukončena:04.12.2022 20:21:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč