Jindřich Stehlík - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

87389. Z Vysočiny
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.11.2022 8:38:31 11481