Jindřich Stehlík - U Vltavy v Praze

Olej na kartonu, 30x70 cm, signováno vpravo dole J. Stehlík, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

14508. U Vltavy v Praze
Dražba ukončena:29.11.2017 18:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč