Jindřich Stehlík - Soubou dvou prací

Oba olej na kartonu, 22x50 cm, 11x57 cm. Signovány J. Stehlík. 2x rám.

Pozn.: 2x rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

38285. Soubou dvou prací
Dražba ukončena:28.11.2019 22:28:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč