Jindřich Stehlík - Před domy

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

301994. Před domy
Dražba ukončena:07.11.2019 20:18:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 07.11.2019 20:09:11 4494