Jindřich Stehlík - Kytička

Olej na kartonu, 50x33 cm. Signováno vlevo dole J. Stehlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

307809. Kytička
Dražba ukončena:08.03.2021 20:15:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč