Jindřich Příhoda - Soubor 2 prací - Podvečer u lesa

Akvarel, 28x41 cm, 35x41 cm. Oba signovány vlevo dole Jindřich Příhoda. Oba rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Božejově u Pelhřimova roku 1892.
Studoval AVU v Praze u profesorů Bukovace, Preislera a Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně pohádkovými motivy, které ztvárňoval v akvarelech, ale tvořil i olejomalby, pastely, perokresby a lepty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč

67518. Soubor 2 prací - Podvečer u lesa
Dražba ukončena:17.10.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (17.10.2021 20:01:50) 3890