Mědirytina, 15x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1698 – 1758
Rytec a kreslíř vrcholného českého baroka, původem Němec, dvorní rytec hraběte Šporka v Kuksu.