Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Stehlík, rám. 1905, Milevsko Žák AVU (prof. Nejedlý). Vystavoval v kulturním domě v Moravské Ostravě. Pozn.: Rám místy poškozen.