Jindřich Stehlík - Pražské panorama

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Stehlík, rám.

1905, Milevsko
Žák AVU (prof. Nejedlý). Vystavoval v kulturním domě v Moravské Ostravě.

Pozn.: Rám místy poškozen.

4595. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.05.2016 20:04:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 000 Kč